Adres:

Telefon:

Wakacyjne godziny otwarcia:
Pn-Pt: od 10:30 do 16:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Carl Zeiss

Stawiamy na jakość premium

ZEISS Polska

Jesteśmy oficjalnym partnerem ZEISS – istniejącej od 175 lat firmy będącej światowym liderem w dziedzinach optyki okularowej, technologii medycznej, mikroskopii, fotografii, kontroli jakości dla przemysłu oraz technologii produkcji półprzewodników. W Polsce ZEISS jest obecny od 1970 roku.

Carl Zeiss Sp. z o.o. to firma zatrudniająca ponad 160 wykwalifikowanych pracowników wykonujących swe obowiązki z lokalizacji rozproszonych po Polsce, oferujących profesjonalne wsparcie sprzedażowe, serwisowe, szkoleniowe i usługowe. Pracujemy w działach reprezentujących grupy biznesowe ZEISS: Działy Metrologii Przemysłowej (Industrial Quality Solutions) i Mikroskopii (Research Microscopy Solutions), Dział Medyczny , Dział Optyki Okularowej (Vision Care).

Firma ZEISS zatrudnia około 43 000 pracowników w niemal 50 krajach na całym świecie. Posiada około 60 oddziałów sprzedaży i usług, a także 30 zakładów produkcyjnych oraz 27 ośrodków badawczych. Siedziba założonego w 1846 roku w Jenie przedsiębiorstwa mieści się w Oberkochen (Niemcy). Fundacja im. Carla Zeissa – jedna z największych fundacji w Niemczech, skupiająca się na promocji nauki – jest jedynym właścicielem spółki Carl Zeiss AG.

ZEISS Vision Care – optyczne innowacje

Dzięki ZEISS możesz odkrywać otaczający Cię świat. Dogłębna wiedza z różnych dziedzin optyki została zdobyta na przestrzeni 170 lat doświadczeń w badaniach i innowacjach: to historia firmy, która umożliwiła przełomowe odkrycia i odmieniła życie ludzi.

Nie tylko soczewki – najlepsza obsługa optyczna

Aby zapewnić perfekcyjne widzenie nie wystarczy nawet najlepsza soczewka. Konieczne jest dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Odwiedź nasz salon i skorzystaj ze spersonalizowanych usług – od precyzyjnego pomiaru oka po dopasowanie soczewki. Tutaj możesz przygotować się do wizyty:

Nasz grawer, Twoja gwarancja jakości

Twój wzrok jest naszym priorytetem. Możesz zatem polegać na naszych najwyższej jakości materiałach i standardach produkcyjnych. Soczewki ZEISS poznasz po charakterystycznym grawerze.
Scroll to Top

Umów wizytę

W celu umówienia wizyty w salonie lub sprawdzenia dostępności terminu prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: